НУЧК імені Т.Г.Шевченка забезпечує безперервну освіту своїм студентам!

НУЧК імені Т.Г.Шевченка забезпечує безперервну освіту своїм студентам!

Масові відкриті он-лайн курси (МООС) – чудова можливість для вмотивованих та амбітних не лише опанувати нові знання та вміння, а й отримати сертифікат про проходження такого навчання!

НУЧК імені Т.Г.Шевченка долучився до МООС англійської мови та медіа грамотності, який проводиться Регіональним офісом з питань викладання англійської мови (RELO) та відділом преси, освіти та культури посольства США в Україні.

Проект побудовано на матеріалах курсу English for Media Literacy навчальної он-лайн платформи Coursera. Бонусом до успішного завершення навчання стане сертифікат від Coursera та Пенсильванського Університету (США).

Протягом 5 тижнів слухачі курсу матимуть можливість не лише навчатися он-лайн, а й отримати консультації та професійну допомогу фасилітатора курсу кандидата педагогічних наук, доцента кафедри іноземних мов філологічного факультету Торубари О.А., яка 2-3 березня 2018 року разом з 30 професіоналами з усіх регіонів України пройшла відповідну підготовку в America House (Київ).