Змагання юних інтелектуалів

Змагання юних інтелектуалів

24 лютого 2018 року на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка відбудеться ІІ Чемпіонат Чернігівського району з інтелектуальної гри «Що ? Де ? Коли ?» серед учнівської молоді.

За престижне звання Чемпіона Чернігівського району змагатимуться шість команд із загальноосвітніх навчальних закладів району: «Плюс на Мінус» (Количівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «КРОКС» ( Михайло-Коцюбинська гімназія), «Драйв» (Гончарівська гімназія), «Патріоти» ( Пакульська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Олімп» (Трисвятськослобідська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Торнадо» (Редьківський НВК).

Команду-переможця буде нагороджено перехідним кубком від товариства «Чернігівське земляцтво». Переможців та активних учасників гри очікують цінні книги з автографами керівництва області і району, Національної спілки художників України, ветеранської організації м. Києва та відомих людей Чернігівщини.

Бажаємо командам продемонструвати гарну гру і успішно виступити на турнірі.

Оргкомітет

На фото переможці та призери Чемпіонату 2017 року.