Заходи кафедри мов і методики їх викладання

Заходи кафедри мов і методики їх викладання

1. Професор Бобир О.В., доцент Мамчич О.Б., ст.викладач Нікітіна Н.П. брали участь у презентації книги лауреата Шевченківської премії, члена НСПУ, письменника В.Шкляра «Троща» у меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського.

2. 13 листопада в рамках проведення Днів української мови та писемності («Наша мова – калинова») відбулася зустріч вихованців та вчителів-вихователів реабілітаційного центру №2 м.Чернігова з доцентом кафедри мов і методики їх викладання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, поетом, членом НСПУ з 1983 року Буденним В.Й.

Зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері. Василь Йосипович прочитав цілу низку творів для дітей зі своєї майбутньої книги. Діти також читали вірші поета із попередніх його книжок, які їм найбільше сподобались.