"Кліо відкриває таланти -2017"

"Кліо відкриває таланти -2017"

Інститут історії збирає друзів!

Приходьте на вечір "Кліо відкриває таланти-2017", де ви зможете побачити велику розважальну програму за спільної участі студентів та викладачів, нагородження найкращих студентів інституту в різних номінаціях та надзвичайно видовищні танцювальні та пісенні номери!

Свято відбудеться 12 грудня о 1900 в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

Вартість квитка - 25 грн. За квитками звертатись до кімнат 109, 113 корпусу ННІ історії; також білети в наявності у старост академічних груп.

Запрошуємо всіх бажаючих! :)

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.