Запрошуємо до участі у роботі клубу «ПРАВОЗНАВЕЦЬ»

Запрошуємо до участі у роботі клубу «ПРАВОЗНАВЕЦЬ»

Шановні друзі!

Діяльність клубу побудована на принципах: рівність учасників клубу і відсутність традиційної ієрархії "викладач - учень".

Це означає, що не тільки керівник клубу несе відповідальність за підготовку матеріалів до занять та дотримання організаційних моментів, а й всі члени розподіляють відповідальність між собою; наявність неформальної та дружньої атмосфери; відсутність змагальності та дух співробітництва в досягненні спільної мети.

Різноманітні соціально-культурні заходи в клубі розраховані на задоволення потреб розумної, активної та креативної молоді: дослідження проблем у сфері застосування права, обговорення юридичних проблем, психологічні тренінги, літературні вечори відпочинку, зустріч з педагогами у майстер-класах - все спрямовано на підвищення громадянської активності.

Гасло клубу «ПРАВОЗНАВЕЦЬ»: «НАВЧИСЯ ВЧИТИСЯ!»

Зустрічі відбуваються щочетверга о 16.00 в Навчально-науковому інституті історії по проспекту Миру, 13. Заняття безкоштовні.

Запрошуються усі бажаючі!

Буклет клубу 1