«Осінь – славна пора»

«Осінь – славна пора»

7 листопада 2017 року відбулося Свято осені у першому класі ЗНШ №17 «Осінь – славна пора».

На це свято були запрошені діти та вчителі початкових класів, батьки і викладачі кафедри мов і методики їх викладання факультету початкового навчання.

Сценарій було складено вчителем Кисіль Оленою Валеріївною. Допомагали їй провести це свято талановиті учні 5 класу (ведуча – Максимчук Діана, козел Мефодій – Чухліб Євген, Осінь – Биконя Домініка, співачка – Горбунова Ярослава).

Пролунали ліричні вірші, музичні композиції костюмовані вистави. На цьому пізнавальному позакласному заході діти познайомилися з прикметами осені, прислів’ями та приказками про осінь. Вони читали вірші про овочі й фрукти, звіряток і птахів, дерева та гриби; співали гарні пісні про осінь. Діти навіть танцювали осінній вальс.

Під час виховного заходу учні грали в ігри, брали участь у змаганнях, дивилися казки, в яких самі ж грали.

У кінці свята дітей почастували смачними яблучками.

Усі були в захваті. Приємним було й те, що на святі звучала рідна українська мова.

Дякуємо за запрошення на це чудове свято!