Зустріч з учасниками Міжнародного фестивалю інтеграції слова

Зустріч з учасниками Міжнародного фестивалю інтеграції слова

19 вересня в читальній залі Наукової бібліотеки відбудеться зустріч з учасниками Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

Програма заходу:

11.20 - «Тональнiсть буття»: Бронiслава Волкова (Чехія) та Віктор Мельник (Україна)

13.00- Презентацiя книжок болгарських авторок у перекладах Вiктора Мельника: "Читання піску" Бойки Драгомірецької, "Голки уві сні" Анжели Димчевої (лірична, есеїстично-афористична проза).

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.