Милосердя й доброта – два крила, на яких тримається людство.
Вони – багатогранні.
Без відчуття чужого болю як свого, милосердя вироджується в холодну
благодійність, а без реальної допомоги переходить у пусту сентиментальність.

Отже, будьмо добрими та милосердними!!!
[з Інтернет-дописів]

Сила добра у кожному з нас!

Під керівництвом доцента кафедри біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту С.Ф. Кудіна студент 4-го курсу факультету фізичного виховання Влад Зоренко й студенти-першокурсники факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка вирішили – якщо є можливість зробити чиєсь життя щасливішим, потрібно просто взяти й зробити це.

Легкі на підйом, вони швидко зібрали подарунки, продумали сценарій свого виступу і 14 грудня 2019 р. поїхали знайомитися з підопічними С.Ф. Кудіна із Замглайського психоневрологічного інтернату.

Ця поїздка була довгоочікуваною та дуже бажаною – і для студентів, і для дівчаток із інтернату, які дуже тепло і привітно зустріли своїх гостей. У результаті цієї зустрічі усі отримали масу незабутніх вражень, море позитивних емоцій та радісний настрій.

2 1

Наприкінці зустрічі найвдячніші глядачі подякували за концерт своїм новим друзям.

2 2

Керівництво інтернату – Могильний Сергій Тихонович, Стародубцева Антоніна Анатоліївна – щиро подякували гостям та організували для них солодкий стіл.

2 3

Узагальнені враження студентів університету від цієї поїздки були такими:

- хвороба змінила життя цих дівчат, змінила тіла, але навіть це не завадило побачити їх світлі та добрі душі, щиру посмішку;

- окрім цього, студенти були приємно вражені, що серед інтернатських дівчаток дуже багато яскравих талантів.

2 4

Ця зустріч не залишила нікого байдужим, бо

Сила Добра у кожному з нас!

Новини та події факультету фізичного виховання