Творчість – це завжди про…

Творчість – це завжди про особистості.Особистості креативні і неординарні, сповнені прагненням покращити цей світ. А коли ці особистості збираються разом, – створюються неперевершені й унікальні творчі тандеми – «брати за духом і творчістю». Викладач нашого факультету доц. С.Ф. Кудін має унікальну здібність – розкривати й підтримувати студентські таланти. За допомогою Сергія Федоровича (студія SK-Music) студент Влад Зоренко (VLADZORENKO) та його друг Максим Дрозд (LONLI) записали багато чудових змістовних пісень. В них – молодість, дружба, кохання, роздуми про сенс життя і свій життєвий шлях, співчуття і потужна жага до життя. Вони вміють навертати до себе не тільки слухачів, а й небайдужих творчих однодумців.

1 VLADZORENKO

https://www.realrocks.ru/songs/1681462

https://www.realrocks.ru/vladzorenko/music/

https://z1.fm/user/1137505

https://z1.fm/song/16971252

 

Творчість – це завжди про дорослішання.

Про відповідальність за власне життя, своє теперішнє і майбутнє. Проживаючи на сцені чиєсь життя, набираєшся досвіду, який можеш проаналізувати і критично осмислити. Усвідомлення цього допомагає уникнути невиправних помилок у житті. Це доводить наш студент Кирило Савчук на сцені театру «ExLibris», у виставі «Потьмарення» за бестселером Філіпа К. Діка в рамках соціального проєкту «Свобода від наркотиків».

2 Kiril Savchuk

3 Kiril Savchuk

4 Kiril Savchuk

 

 

Творчість – це завжди про вибір свого шляху у житті.

Це завжди про сумніви і вагання: а чи зможу я? Чи приймуть мене? Чи зрозуміють? І це про прагнення успіху і нелегкий шлях до нього. Такий шлях подолав наш студент Олександр Чарченко – від першого, повного сумнівів несміливого виступу на презентації 1-го курсу (листопад 2017), через кастинги «Х-фактора», і до першого сольного авторського концерту (жовтень 2020 р.). Успіхів тобі, Сашко, на твоїй творчій ниві!

5 Sasha Charchenko

 

Новини та події факультету фізичного виховання

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG