Проєкт розвитку викладачів факультету фізичного вихованняФестиваль європейських освітніх практик «EduFest»Курс педагогічного натхнення «ОКРИЛЕНІ»

На факультеті фізичного виховання стартував проєкт розвитку викладачів.

СТАТУТ ПРОЄКТУ

У травні 2019 року в Національному університеті «Чернігівський колегіум”» імені Т.Г. Шевченка відбулася прогресивна для України освітня подія – ФЕСТИВАЛЬ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ОСВІТНІХ ПРАКТИК «EduFest». Захід організували доцентки, кандидатки педагогічних наук, освітні тренерки Олена Воєділова, Оксана Дженджеро, Надія Грицик.

У роботі Фестивалю взяли участь 30 спікерів (у тому числі міжнародних) і понад 300 учасників зі всієї України.

Інформаційну підтримку заходу надали всеукраїнські медіа, партнерами події стали освітні стейкхолдери міста.

Упродовж дня учасникам було запропоновано різноманітні заходи:

— панельна дискусія «Чи можлива європейська освіта в Україні?» за участю учасників освітнього процесу – від школяра до роботодавця;

— «живе» спілкування з фахівцями, які стажувалися за кордоном, реалізовували європейські проєкти, використовують інноваційні освітні практики у своїй роботі і прагнуть ділитися досвідом успішної професійної діяльності;

— освітні практикуми, спрямовані на професійний розвиток педагогів;

— майстер-класи, присвячені використанню різноманітних інструментів та технік у навчанні та розвитку школярів, студентів, викладачів;

— семінари-тренінги та семінари-практикуми з формування професійних навичок освітян;

— релакс-зона для генерування творчої енергії, натхнення та профілактики професійного вигоряння тощо. Гарний настрій, творча енергія, ефективний нетворкінг та реальні освітні інструменти – усе це створило атмосферу синергії педагогічного натхнення й мотивації.

Більше про подію й світлини – на сторінці Фестивалю у FB: https://www.facebook.com/EduFestUA

DSC 0238

60523897 296462651298436 7654938838933962752 o

DSC 1551

DSC 1673

DSC 1726

Доцентки Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка Олена Воєділова, Оксана Дженджеро, Надія Грицик запровадили оригінальний курс підвищення кваліфікації педагогів різних профілів — курс педагогічного натхнення «ОКРИЛЕНІ»!

Okrileni1

Організаторки пропонували “крила” натхнення для вчителів, викладачів, студентів, які прагнуть наповнитися позитивною енергією та ресурсом, підвищити власну педагогічну майстерність та віру в успіх - свій і своїх вихованців.

Також деякі теми курсу були цікавими батькам, які усвідомлюють важливість освітньої взаємодії учителі-батьки, готові навчатися й розвиватися задля успіху власних дітей; студентам і абітурієнтам, які прагнуть саморозвитку та підвищення рівня обізнаності в сучасних трендах освіти.

На курс організаторки запрошували залюблених у світ і життя, закоханих у дітей і роботу, захоплених пізнанням нового й саморозвитком.

Новини та події факультету фізичного виховання

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178