Маратон «Вигоряння немаЄ НАТХНЕННЯ»Тренінг для викладачів ТоТОсвітній фреш

Maraton

ОНЛАЙН !

ЩОЧЕТВЕР з 25 листопада до 24 грудня 2021 року!

МАРАТОН ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ:
• навчитись запобігати професійному вигорянню;
• зрозуміти себе, свої емоції, потреби;
• дізнатись про цікаві й корисні в навчанні мнемотехніки;
• “прокачати” навички дизайну інформації в мультимедійних презентаціях;
• наповнитись ціннісними сенсами й ресурсом;
• відкрити в собі джерело креативності та натхнення у переддень Різдва.
Участь у маратоні БЕЗОПЛАТНА.
Є можливість отримати сертифікат про участь у Маратоні "Вигоряння немаЄ НАТХНЕННЯ" (15 годин / 0,5 кредити ЄКТС).

Реєстраційна форма

Посилання на захід

Відео

В останні дні літа, протягом трьох днів викладачі кафеди ППтаМФВ Альона Вітченко та Людмила Лисенко пройшли перезавантаження, налаштувалися на позитив, динаміку, креатив! Участь у ТоТ (Тренінг для викладачів) від потужної команди Прогресильні – це три дні суперпрокачки для викладачів, море емоцій, поштовх до розвитку.

Учасники ТоТ мали змогу:
✍дізнатися особливості впровадження тренінгового методу у викладацьку діяльність та відчути себе тренером і спробувати вирішити кризові та нестандартні ситуації;
✍взяти участь в панельній дискусії «Яким буде новий навчальний рік?» та обговорити сучасні освітні виклики в період пандемії;
✍ознайомитись з форматом живої бібліотеки;
✍пройти майстер-клас «Викладач-бренд».

Дякуємо представництву Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Інституту демократії та соціального прогресу за можливість ознайомитись з найкращими практиками та інструментами організації та проведення навчальних заходів. Особлива вдячність команді ТоТ (Богдан Ференс, Ігор Ільтьо, Галина Соколюк, Марина Матвійчук, Анна Донець, Андрій Шевчук, Іван Баликін), що є прикладом злагодженої професійної організації заходу, створення незабутньої атмосфери та високої якості. Приєднуйтеся до Прогресильних, беріть участь у прокачках, активно впливайте на якість освіти!


Відпустка – час для поповнення ресурсу.

Доцентка кафедри педагогіки, психології та методики фізичного виховання Воєділова Олена відвідала тренінг для тренерів від СД Платформа та ГО Прогресильні.

Три дні навчання в м. Одесі залишаться у пам'яті та багажні професійного досвіду.

Тренінг ТоТ - це

  • незабутня атмосфера
  • насичена програма
  • висока якість
  • неоціненний досвід
  • професійна команда тренерів
  • комфортні умови
  • заряджені колеги
  • прокачка скілів
  • натхнення та нові ідеї.

"Освітній фреш" вразив, надихнув, наблизив, познайомив, згуртував, розважив, зарядив.

24-25 червня в Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка відбувся дводенний інтенсив для викладачів.

Понад 20 викладачів з різних факультетів згуртувалися для обміну досвідом, активного перезавантаження й налаштування на відпочинок.

Відкрила захід позитивна Ганна Жáра

1

з якою учасники усвідомили професійні ризики вигоряння та спробували в дії інструменти його профілактики. Вправа на досягнення мети навчання через щиру довіру та відповідальне управління дала багато інсайтів.

2

Майстерка Надії Грицик змусила визначатися з пріоритетними цінностями роботи продуктивної команди. Учасниці вчилися чути одна одну, домовлятися, брати відповідальність, досягати мети.

3

Фінальна вправа спонукала насолодитися роботою в командах, ввімкнути внутрішню дитину, повірити у диво співтворчості та побачити її результат:) не часто керівники, заступники, доценти та інші згуртовуються навколо макаронів, маршмелоу і скотча, аби збудувати найвищу вежу:) дякуємо тренерці за таку приємну нагоду та наші витвори:)

4

5

Другий день відкрила "Бабуся з Бразилії", яку запросила модераторка Олена Воєділова.

Далі бадьорих учасників "Освітнього фрешу" захопив потік натхнення під керівництвом надзвичайно приємної та відкритої експертки Діани Дубініної. Майстерка з правопівкульного малювання не лише дала можливість вимкнути раціональне та поринути у творчість, а й ґрунтовне розуміння психологічних процесів.

6

Дивовижну магію мистецтва запустила в простір пані Діана – і шедевральні витвори учасниць є тому свідченням. 

7

Активні, прогресивні та ініціативні викладачі відгукнулися на дводенний інтенсив. Саме ті, які прагнуть розвитку та нових знань. Це відчувалося під час воркшопу Оксани Дженджеро "Правопис 2019. Перемога чи зрада?"

8

Історія творення українського правопису, сконцентрована вижимка нововведень, витоки й причини змін, корисні вправи і вуаля – учасники заходу не лише натхненні, а й компетентні, свідомі носії української мови, налаштовані працювати за новим правописом і популяризувати його.

9

Цінність закладу освіти – щасливий педагог. Фідбек, який залишився в кроні нашого дерева сподівань, уможливлює зробити висновок: такі викладачі точно є в Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка.

10

Новини та події факультету фізичного виховання

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG