ОНЛАЙН !
ЩОЧЕТВЕР з 25 листопада до 24 грудня 2021 року!
МАРАТОН ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ:
• навчитись запобігати професійному вигорянню;
• зрозуміти себе, свої емоції, потреби;
• дізнатись про цікаві й корисні в навчанні мнемотехніки;
• “прокачати” навички дизайну інформації в мультимедійних презентаціях;
• наповнитись ціннісними сенсами й ресурсом;
• відкрити в собі джерело креативності та натхнення у переддень Різдва.
Участь у маратоні БЕЗОПЛАТНА.
Є можливість отримати сертифікат про участь у Маратоні "Вигоряння немаЄ НАТХНЕННЯ" (15 годин / 0,5 кредити ЄКТС).
В останні дні літа, протягом трьох днів викладачі кафеди ППтаМФВ Альона Вітченко та Людмила Лисенко пройшли перезавантаження, налаштувалися на позитив, динаміку, креатив! Участь у ТоТ (Тренінг для викладачів) від потужної команди Прогресильні – це три дні суперпрокачки для викладачів, море емоцій, поштовх до розвитку.
Учасники ТоТ мали змогу:
✍дізнатися особливості впровадження тренінгового методу у викладацьку діяльність та відчути себе тренером і спробувати вирішити кризові та нестандартні ситуації;
✍взяти участь в панельній дискусії «Яким буде новий навчальний рік?» та обговорити сучасні освітні виклики в період пандемії;
✍ознайомитись з форматом живої бібліотеки;
✍пройти майстер-клас «Викладач-бренд».
Дякуємо представництву Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Інституту демократії та соціального прогресу за можливість ознайомитись з найкращими практиками та інструментами організації та проведення навчальних заходів. Особлива вдячність команді ТоТ (Богдан Ференс, Ігор Ільтьо, Галина Соколюк, Марина Матвійчук, Анна Донець, Андрій Шевчук, Іван Баликін), що є прикладом злагодженої професійної організації заходу, створення незабутньої атмосфери та високої якості. Приєднуйтеся до Прогресильних, беріть участь у прокачках, активно впливайте на якість освіти!
Відпустка – час для поповнення ресурсу.
Доцентка кафедри педагогіки, психології та методики фізичного виховання Воєділова Олена відвідала тренінг для тренерів від СД Платформа та ГО Прогресильні.
Три дні навчання в м. Одесі залишаться у пам'яті та багажні професійного досвіду.
Тренінг ТоТ - це
- незабутня атмосфера
- насичена програма
- висока якість
- неоціненний досвід
- професійна команда тренерів
- комфортні умови
- заряджені колеги
- прокачка скілів
- натхнення та нові ідеї.
"Освітній фреш" вразив, надихнув, наблизив, познайомив, згуртував, розважив, зарядив.
24-25 червня в Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка відбувся дводенний інтенсив для викладачів.
Понад 20 викладачів з різних факультетів згуртувалися для обміну досвідом, активного перезавантаження й налаштування на відпочинок.
Відкрила захід позитивна Ганна Жáра,
з якою учасники усвідомили професійні ризики вигоряння та спробували в дії інструменти його профілактики. Вправа на досягнення мети навчання через щиру довіру та відповідальне управління дала багато інсайтів.
Майстерка Надії Грицик змусила визначатися з пріоритетними цінностями роботи продуктивної команди. Учасниці вчилися чути одна одну, домовлятися, брати відповідальність, досягати мети.
Фінальна вправа спонукала насолодитися роботою в командах, ввімкнути внутрішню дитину, повірити у диво співтворчості та побачити її результат:) не часто керівники, заступники, доценти та інші згуртовуються навколо макаронів, маршмелоу і скотча, аби збудувати найвищу вежу:) дякуємо тренерці за таку приємну нагоду та наші витвори:)
Другий день відкрила "Бабуся з Бразилії", яку запросила модераторка Олена Воєділова.
Далі бадьорих учасників "Освітнього фрешу" захопив потік натхнення під керівництвом надзвичайно приємної та відкритої експертки Діани Дубініної. Майстерка з правопівкульного малювання не лише дала можливість вимкнути раціональне та поринути у творчість, а й ґрунтовне розуміння психологічних процесів.
Дивовижну магію мистецтва запустила в простір пані Діана – і шедевральні витвори учасниць є тому свідченням.
Активні, прогресивні та ініціативні викладачі відгукнулися на дводенний інтенсив. Саме ті, які прагнуть розвитку та нових знань. Це відчувалося під час воркшопу Оксани Дженджеро "Правопис 2019. Перемога чи зрада?"
Історія творення українського правопису, сконцентрована вижимка нововведень, витоки й причини змін, корисні вправи і вуаля – учасники заходу не лише натхненні, а й компетентні, свідомі носії української мови, налаштовані працювати за новим правописом і популяризувати його.
Цінність закладу освіти – щасливий педагог. Фідбек, який залишився в кроні нашого дерева сподівань, уможливлює зробити висновок: такі викладачі точно є в Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка.