ОлімпійціУчасники Всесвітніх універсіадЗаслужені майстри спортуМайстри спорту України міжнародного класуЗаслужені працівники освіти УкраїниЗаслужені вчителіЗаслужені працівники фізичної культури і спорту УкраїниЗаслужені тренери
Avramenko Gennadii

Авраменко Геннадій – випускник 1992 р., ЗМС СРСР, ЗМС України з кульової стрільби, заслужений тренер України, тренер національної збірної команди України з кульової стрільби, бронзовий призер Ігор XXIV Олімпіади. Нагороджений орденом «Богдана Хмельницького».

 

 

 

 

 

Skakun Natalia

Скакун Наталія – випускниця 2004 р., ЗМС України з важкої атлетики, учасниця XXVII та чемпіонка Ігор XXVIII Олімпіади, переможниця і призерка чемпіонатів Європи та світу, рекордсменка чемпіонату світу 2003 р. Нагороджена орденом «За заслуги» III ступеня, «Орденом княгині Ольги» III ступеня.

 

 

 

 

 

Kostevich OlenaKostevich Olena

Костевич Олена – випускниця 2014 р., ЗМС України з кульової стрільби, чемпіонка Ігор XXVIII Олімпіади, учасниця Ігор XXIX Олімпіади, дворазова бронзова призерка Ігор XXX Олімпіади, дворазова чемпіонка, триразова призерка ХХVI, ХХVIІ Всесвітньої універсіади. Нагороджена орденом «За заслуги» II, IІI ступенів, «Орденом княгині Ольги» I, II, III ступенів.

 

 

 

 

Korobka Olga

Коробка Ольга – випускниця 2014 р., ЗМС України з важкої атлетики, срібна призерка Ігор XXIX Олімпіади, неодноразова переможниця і призерка чемпіонатів Європи та світу. Нагороджена «Орденом княгині Ольги» III ступеня.

 

 

 

 

 

Davidova Natalia

Давидова Наталія – випускниця 2007 р., ЗМС України з важкої атлетики, к.п.н., бронзова призерка Ігор XXIX Олімпіади, неодноразова призерка чемпіонатів Європи та учасниця і призерка чемпіонату світу. Нагороджена «Орденом княгині Ольги» III ступеня.

 

 

 

 

 

Berkut Natalia

 Беркут Наталія – випускниця 1996 р., МСУМК з легкої атлетики, учасниця Ігор XXVIII, XXIX Олімпіад, багаторазова переможниця та призерка Кубків Європи, учасниця чемпіонатів світу, переможниця командного чемпіонату Європи.

 

 

 

 

 

Smal Natalia

 Смаль Наталія – випускниця 2005 р., МСУМК з дзюдо, ЗМС України з самбо, учасниця Ігор XXIX, XXX Олімпіад, чемпіонка Кубків світу і призерка чемпіонату Європи з боротьби дзюдо, чемпіонка світу з боротьби самбо (2007 р., 2015 р.), учасниця Всесвітньої універсіади 2009 р.

 

 

 

 

 

Rudenok Viktoria

 Руденок Вікторія – випускниця 2002 р., МСУМК з важкої атлетики, учасниця Ігор XXVII Олімпіади, чемпіонка Європи 2000 р., бронзова призерка чемпіонату Європи 1999 р., учасниця чемпіонатів світу.

 

 

 

 

 

 

Cerbe Nesina Valentina

 Цербе-Несіна Валентина – випускниця 1998 р., ЗМС України з біатлону, бронзова призерка XVII зимових Олімпійських ігор, призерка чемпіонатів світу, переможниця етапів Кубка світу. Нагороджена «Орденом княгині Ольги» III ступеня.

 

 

 

 

 

Derizemlya Andrii

 Дериземля Андрій – випускник 1998 р., ЗМС України з біатлону, учасник XVIII, XІX, XX, XXІ, XXІІ зимових Олімпійських ігор, багаторазовий призер етапів Кубка світу і чемпіонатів світу, переможець чемпіонату Європи 2002 р., переможець та чотириразовий призер Всесвітніх універсіад. Нагороджений орденом «За заслуги» I, II, ІІІ ступенів.

 

 

 

 

Hvostenko Oksana

 Хвостенко Оксана – випускниця 2001 р., ЗМС України з біатлону, учасниця XІX, XX зимових Олімпійських ігор, переможниця чемпіонату Європи 2008 р., неодноразова призерка етапів Кубка світу і чемпіонатів світу, дворазова чемпіонка та чотирьохразова призерка Всесвітніх універсіад. Нагороджена «Орденом княгині Ольги» III ступеня, орденом «За заслуги» III ступеня, медаллю «За працю і звитягу».

 

 

 

 

Lisenko Ruslan

 Лисенко Руслан – випускник 1998 р., МСМК з біатлону, учасник XVIII, XІX, XX зимових Олімпійських ігор, багаторазовий учасник чемпіонатів світу і Європи, срібний призер етапу Кубка світу 2000 р., учасник Всесвітніх універсіад.

 

 

 

 

 

Lemesh Nina

 Лемеш Ніна – випускниця 1997 р., ЗМС України з біатлону, учасниця XVIII, XІX, XX зимових Олімпійських ігор, учасниця і призерка етапів Кубка світу та чемпіонатів світу, дворазова призерка чемпіонатів Європи (1995 р., 2001 р.). Нагороджена «Орденом княгині Ольги» III ступеня.

 

 

 

 

 

Derkach Viacheslav

 Деркач В’ячеслав – випускник 1998 р., МСУМК з біатлону, учасник XVIII, XІX, XX зимових Олімпійських ігор, учасник чемпіонату світу 1997 р., бронзовий призер чемпіонату Європи 2001 р., учасник Всесвітніх універсіад.

 

 

 

 

 

Prima Roman

 Прима Роман – випускник 2003 р., МСУМК з біатлону, учасник XІX, XX зимових Олімпійських ігор, багаторазовий учасник і призер чемпіонатів Європи серед юніорів, учасник Всесвітніх універсіад.

 

 

 

 

 

 

Prima Artem

 Прима Артем – випускник 2009 р., МСУМК з біатлону, учасник XXІІ зимових Олімпійських ігор, чемпіон України з біатлону, дворазовий переможець та срібний призер Всесвітньої універсіади.

 

 

 

 

 

Semenov Sergii

 Семенов Сергій – випускник 2010 р., ЗМС України з біатлону, учасник XXІІ зимових Олімпійських ігор, чемпіон України з біатлону, переможець та призер етапів Кубку світу, дворазовий чемпіон, срібний та бронзовий призер Всесвітньої універсіади.

 

 

 

 

 

Reptyuh Igor

 Рептюх Ігор – студент факультету, ЗМС України з біатлону, бронзовий призер зимових Паралімпійських ігор, неодноразовий переможець та призер етапів Кубку світу, переможець в номінації «Кращий спортсмен року» 2015 р. Нагороджений медаллю «За працю і звитягу».

 

 

 

 

 

Malets Lisogor Marina

 Малець-Лісогор Марина – випускниця 2004 р., МСУМК з лижних гонок, учасниця XX, XXІІ зимових Олімпійських ігор, учасниця чемпіонатів світу, срібна і бронзова призерка Всесвітньої зимової універсіади 2009 р., неодноразова чемпіонка і призерка Кубку Європи, переможниця Кубку Європи 2008 р.

 

 

 

 

 

Babar Boris

 Бабар Борис – випускник 2003 р., заслужений тренер України, учасник чотирьох зимових Паралімпійських ігор. Був тренером-лідером Олега Мунца на XX зимових Паралімпійських іграх, який виборов золоту і бронзову нагороди. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІ та ІІІ ступеня.

 

 

 

 

 

NoPhoto

 Ященко Ігор – випускник 2006 р., МС України з біатлону. Був тренером-лідером Тетяни Смирнової на XX зимових Паралімпійських іграх, яка виборола срібну нагороду.

 

 

 

 

 

 

Zarovnii Oleksandr

 Заровний Олександр – випускник 1996 р., МСУМК з лижних гонок, учасник XVIII зимових Олімпійських ігор, бронзовий призер (1995 р.) та срібний призер (2001 р.) Всесвітніх зимових універсіад.

 

 

 

 

 

Storozhok Volodimir

 Сторожок Володимир – випускник 1993 р., МСУМК з лижних гонок, заслужений тренер України, тренер-лідер на XIX зимових Олімпійських ігор, учасник Всесвітньої зимової універсіади, чемпіон і призер етапів Кубку світу. Нагороджений медаллю «За працю і звитягу», орденом «За заслуги» III ступеня, орденом «Данила Галицького», «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

 

 

 

 

Rudenchik Vitalii

 Руденчік Віталій – випускник 2004 р., МС України з біатлону, учасник ХХ зимових Олімпійських ігор, учасник чемпіонатів світу.

 

 

 

 

 

 

Artyomin Dmitro

 Артьомін Дмитро – випускник 2009 р., тренер національної збірної команди з біатлону ХХІ, ХХІІ зимових Олімпійських ігор, заслужений тренер України. Нагороджений медаллю «За труд і звитягу».

 

 

 

 

 

 

Varvinets Irina

Варвинець Ірина – студентка 4 курсу факультету, ЗМС України з біатлону, чемпіонка та призер етапів Кубку світу та Європи, срібна призерка Всесвітньої універсіади.

 

 

 

 

 

 

Zavgorodnya Olga

Завгородня Ольга – випускниця факультету, аспірантка, МСУМК з легкої атлетики, учасниця чотирьох, дворазова переможниця та бронзовий призер Всесвітніх універсіад.

 

 

 

 

 

Mitrofanov Dmitro

Митрофанов Дмитро – випускник факультету, МСУМК з боксу, чемпіон Всесвітньої універсіади 2013 р., учасник та переможець міжнародних змагань з боксу.

 

 

 

 

 

 

Briginets Yulia

Бригинець Юлія – випускниця факультету, МС з біатлону, учасниця двох та бронзова призерка Всесвітніх універсіад.

 

 

 

 

 

 

Gainutdinova Luiza

Гайнутдінова Луїза – випускниця факультету, МСУМК з самбо та дзюдо, срібна призерка ХХVІІ Всесвітньої універсіади.

 

 

 

 

 

 

Buyok Marina

Буйок Марина – випускниця факультету, МСУМК з дзюдо та самбо, учасниця ХХVІІ Всесвітньої універсіади.

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Отрошко Олена – випускниця факультету, МС з лижних гонок, учасниця Всесвітньої універсіади 1993 р.

 

 

 

 

 

 

Vashchenko Oleksandr

Ващенко Олександр – випускник факультету, МС з лижних гонок, учасник Всесвітньої універсіади 1993 р.

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Стінкова Ніна – випускниця факультету, МС з біатлону, учасниця Всесвітньої універсіади 1997 р.

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Шестак Валентина – випускниця факультету, МС з біатлону, учасниця Всесвітньої універсіади 2009 р.

 

 

 

 

 

 

Zhiber Ludmila

Жибер Людмила – випускниця факультету, МС з лижних гонок і біатлону, учасниця Всесвітньої універсіади 2009 р.

 

 

 

 

 

 

Yakimenko Igor

Якименко Ігор – випускник факультету, МС з біатлону, учасник Всесвітньої універсіади 2009 р.

 

 

 

 

 

 

Tishchenko Artem

Тищенко Артем – випускник факультету, МСУМК з біатлону, учасник Всесвітньої універсіади 2013 р.

 

 

 

 

 

 

Dahno Oleksandr

Дахно Олександр – випускник факультету, МС з біатлону, учасник Всесвітньої універсіади 2013 р.

 

 

 

 

 

 

Potapenko Vasil

Потапенко Василь – студент факультету, МС з біатлону, учасник Всесвітньої універсіади 2013 р.

 

 

 

 

 

 

Gilenko Alla

Гиленко Алла – випускниця факультету, аспірантка, МС з біатлону, учасниця Всесвітньої універсіади 2013 р.

 

 

 

 

 

 

Zhula Volodimir

Жула Володимир – випускник факультету, МС з волейболу, к.п.н., учасник Всесвітньої універсіади 1995 р., тренер збірної команди України з волейболу на Всесвітніх універсіадах 2007 р., 2009 р.

 

 

 

 

 

NoPhoto

Піун Кирило – випускник факультету, МС з волейболу, учасник двох Всесвітніх універсіад.

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Циркін Дмитро – випускник факультету, КМС з волейболу, учасник двох Всесвітніх універсіад.

 

 

 

 

 

 

Nosko Roman

Носко Роман – випускник факультету, КМС з волейболу, учасник Всесвітньої універсіади 2007 р.

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Яценко Олександр – випускник факультету, КМС з волейболу, учасник Всесвітньої універсіади 2007 р.

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Булах Ігор – випускник факультету, КМС з волейболу, учасник Всесвітньої універсіади 2007 р.

 

 

 

 

 

 

Nikolaichuk Maksim

Ніколайчук Максим – випускник факультету, КМС з волейболу, учасник Всесвітньої універсіади 2009 р.

 

 

 

 

 

 

Litvinenko Kristina

Литвиненко Крістіна – випускниця факультету, МС з лижних гонок, учасниця Всесвітньої універсіади.

 

 

 

 

 

 

Zhula Ganna

Жула Ганна – випускниця факультету, КМС з волейболу, учасниця Всесвітньої універсіади 2019 р.

 

 

 

 

 

 

Klochko Kiril

Клочко Кирил – випускник факультету, КМС з волейболу, учасник Всесвітньої універсіади 2019 р.

 

 

 

 

 

 

Avramenko Galina

Авраменко Галина – випускниця 2010 р., ЗМС з кульової стрільби, багаторазова чемпіонка світу та Європи.

 

 

 

 

 

 

Boikova Alina

Бойкова Аліна – випускниця 2008 р., ЗМС з боротьби сумо, дзюдо, самбо, переможниця чемпіонату світу.

 

 

 

 

 

 

Vlasenko Roman

Власенко Роман – випускник 2011 р., ЗМС з кікбоксінгу, неодноразовий чемпіон світу.

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Кузнєцов Олег – випускник 1991 р., ЗМС з футболу.

 

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Давидова Олена – випускниця факультету, ЗМС з кульової стрільби, переможниця та призерка міжнародних змагань.

 

 

 

 

 

 

Lisuk Sergii

Лисюк Сергій – випускник 2008 р, ЗМС з кікбоксінгу, неодноразовий чемпіон світу.

 

 

 

 

 

 

 

Афіногенова Наталія (кікбоксінг), Барабаш Олександр (панкратіон), Бібік Ольга (легка атлетика), Бойкова Аліна (боротьба), Гавриленко Андрій (легка атлетика), Діденко Оксана (боротьба), Дубоносов Віталій (легка атлетика), Дятел Віра (футбол), Єрмоленко Олександр (рукопашний бій), Заровний Олександр (лижні гонки), Козир Андрій (військове багатоборство), Курносов Ігор (волейбол), Лішофай Алла (футбол), Мінгель Михайло (гребля), Павленко Ольга (художня гімнастика), Полтавцев Олексій (боротьба), Рум’янцев Борис (парашутний спорт), Сипливець Віктор (стрільба), Тукмачова Анастасія (боротьба), Христенко Ігор (стрільба), Чайка Володимир (парашутний спорт), Чорна Тетяна (футбол), Шимко Валерій (стрільба).

Nosko Mykola Olexiyovich

Носко Микола Олексійович – випускник 1975 р., доктор педагогічних наук, професор, ректор ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка, член-кореспондент національної академії педагогічних наук України, відмінник освіти України, нагороджений золотим знаком К.Ушинського, медаллю Г. Сковороди, медаллю МОН України «За заслуги в освіті і науці», віце-президент національної федерації волейболу України, віце-президент студентської спортивної спілки України, депутат міської ради.

 

 

 

 

Kurok Oleksandr Ivanovich

Курок Олександр Іванович – випускник 1981 р., доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, ректор Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

 

 

 

 

 

Kuzyomko Leonid Mikhailovich

Кузьомко Леонід Михайлович – випускник 1971 р., кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, декан факультету фізичного виховання ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка.

 

 

 

 

 

Kurbakov Volodimir Mikhailovich

Курбаков Володимир Михайлович – випускник 1978 р., заслужений працівник освіти України, директор ДЮСШ м. Чернігова.

 

 

 

 

 

 

Sergienko leonid Prokopovich

Сергієнко Леонід Прокопович – випускник 1970 р., доктор педагогічних наук, професор, провідний академік Балтійської педагогічної академії, заслужений працівник народної освіти України.

 

 

 

 

 

Gaponko Anatolii Ivanovich

Гапонько Анатолій Іванович – випускник 1972 р., заслужений вчитель України.

 

 

 

 

 

 

 

Pushkar Anatolii Oleksiyovich

Пушкарь Анатолій Олексійович – випускник 1979 р., заслужений вчитель України.

 

 

 

 

 

 

 

Zhirnii Mykola Mykhailovich

Жирний Микола Михайлович – випускник 1981 р., заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

 

 

 

 

 

 

Kiriyenko Vasil Andriyovich

Кирієнко Василь Андрійович – випускник 1975 р., заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України.

 

 

 

 

 

 

Korenev Ivan Illich

Коренєв Іван Ілліч – випускник 1979 р., заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Лазаренко Віктор Михайлович – випускник 1979 р., заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

 

 

 

 

 

 

Lazarenko Mykola Grigorovich

Лазаренко Микола Григорович – випускник 1979 р., заслужений працівник фізичної культури і спорту України, кандидат педагогічних наук, суддя міжнародної категорії.

 

 

 

 

 

Pleshkevich Gennadii Oleksiyovich

Плешкевич Геннадій Олексійович – випускник 1975 р., заслужений працівник фізичної культури і спорту України, майстер спорту з вільної боротьби.

 

 

 

 

 

 

Prihodko Volodimir Vasilyovich

Приходько Володимир Васильович – випускник 1971 р., доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Туш Микола Семенович – випускник 1979 р., заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Нагороджений медаллю «За військову доблесть», почесна грамота Президента України.

 

 

 

 

 

Sharak Oleksii Vasilyovich

Шарак Олексій Васильович – випускник 1975 р., заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

 

 

 

 

 

 

Kobzar Anatolii Fedorovich

Кобзар Анатолій Федорович – випускник 1980 р., заслужений артист України.

 

 

 

 

 

 

 

Bogdan Dmitro Mikolayovich

Богдан Дмитро Миколайович – випускник 2001 р., заслужений тренер України.

 

 

 

 

 

 

 

Vlasenko Stepan Oleksiyovich

Власенко Степан Олексійович – випускник 1973 р., кандидат педагогічних наук, професор, заслужений тренер України, майстер спорту з військового багатоборства.

 

 

 

 

 

 

Vorchak Oleksandr Vasilyovich

Ворчак Олександр Васильович – випускник 1992 р., заслужений тренер України, майстер спорту.

 

 

 

 

 

 

Gusev Viacheslav Veniaminovich

Гусєв В’ячеслав Веніамінович – випускник 1975 р., заслужений тренер СРСР, заслужений тренер УРСР.

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Єрмілов Юрій Сергійович – випускник 1980 р., заслужений тренер України.

 

 

 

 

 

 

 

Zots Zhanna Stepanivna

Зоц Жанна Степанівна – випускниця 1997 р., заслужений тренер України.

 

 

 

 

 

 

 

Lisenko Mykola Ivanovich

Лисенко Микола Іванович – випускник 1991 р., заслужений тренер України.

 

 

 

 

 

 

 

Litovchenko Grigorii Oleksiyovich

Литовченко Григорій Олексійович – випускник 1971 р., заслужений тренер України, майстер спорту з ГТО, доцент.

 

 

 

 

 

 

Magerramov Volodimir Magerramovich

Магеррамов Володимир Магеррамович – випускник 1971 р., заслужений тренер України.

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Мангер Леонід Олександрович – випускник 1971 р., заслужений тренер України.

 

 

 

 

 

 

 

Markin Anatolii Mikolayovich

Маркін Анатолій Миколайович – випускник 1986 р., заслужений тренер України.

 

 

 

 

 

 

 

Penkovets Vasyl Ivanovich

Пеньковець Василь Іванович – випускник 1975 р., заслужений тренер України, доцент.

 

 

 

 

 

 

Semenyako Mykola Ivanovich

Семеняко Микола Іванович – випускник 1982 р., заслужений тренер України.

 

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Сидоренко Юрій Віталійович – випускник 1986 р., заслужений тренер України.

 

 

 

 

 

 

 

Starun Anatolii Andriyovich

Старун Анатолій Андрійович – випускник 1979 р, заслужений тренер України.

 

 

 

 

 

 

 

Tisenko Sergii Borisovich

Тисенко Сергій Борисович – випускник 1981 р., заслужений тренер України.

 

 

 

 

 

 

 

Tkachenko Sergii Volodimirovich

Ткаченко Сергій Володимирович – випускник 1995 р., кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений тренер України, майстер спорту з боротьби дзюдо.

 

 

 

 

 

 

Umion Sergii Grigorovich

Умьон Сергій Григорович – випускник 1984 р., заслужений тренер України.

 

 

 

 

 

 

 

Cheredinov Igor Borisovich

Чередінов Ігор Борисович – заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

 

 

 

 

 

 

Chereginova Svitlana Vitaliivna

Чередінова Світлана Віталіївна – випускниця 1993 р., заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби.

 

 

 

 

 

 

NoPhoto

Семикін Сергій Іванович – заслужений тренер України, випускник 1981 р., нагороджений орденом «Знак Пошани» та медаллю «За трудову доблесть».

 

 

 

 

 

 

Новини та події факультету фізичного виховання

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG