2020-2021 н.р.2019-2020 н.р.2018-2019 н.р.2017-2018 н.р.2014-2015 н.р.

Mагістрантка факультету фізичного виховання Гусак Є.С. взяли участь у І Міжнародні науково-практичній конференції «Topical aspects of modern science and practice”, 21-24 вересня 2020р., Франкфурт-на-Майні, Німеччина.

Студенти факультету фізичного виховання взяли активну участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

У фіналі конкурсу наукових робіт з галузі знань «Освітні, педагогічні науки» (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка) студентка Кузніцина Анастасія (науковий керівник к.п.н., доц. Воєділова Олена Михайлівна) посіла ІІ місце. Тема: «Проєкт створення молодіжної платформи, як галузі неформальної освіти студентів».

2020 2

Робота Синиці Артема (науковий керівник к.п.н., доц. Воєділова Олена Михайлівна) на тему: «Формування професійної майстерності майбутніх фахівців з фізичного виховання засобами неформальної освіти» потрапила до фіналу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «фізичне виховання».

2020 1

21-22 березня 2019 року на базі Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту відбувся ІІ етап Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт».

Студентки факультету фізичного виховання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка Ірина Петрик і Євгенія Гусак відстоювали честь нашого славетного закладу.

2019 1

2019 2

Зі спеціальності «Фізичне виховання» дипломом ІІІ ступеня нагороджена студентка IV курсу Ірина Петрик (науковий керівник к.п.н., доц.. Багінська Ольга Володимирівна).

2019 3  2019 4

Зі спеціальності «Фітнес та рекреація» грамотою «За оригінальність ідеї» нагороджена студентка IV курсу Євгенія Гусак (науковий керівник к.п.н., доц. Жлобо Тетяна Михайлівна)

2019 5

2019 6

Студенти факультету фізичного виховання взяли активну участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт».

За спеціалізацією «Спорт»:

1. Степаненко Юлія «Удосконалення системи спортивної орієнтації в художній гімнастиці», науковий керівник – к.п.н., доц. Багінська О.В.
2. Яремко Сергій «Професійно-педагогічна майстерність тренерів з футболу», науковий керівник – к.п.н., доц. Лисенко Л.Л.
3. Зуб Олексій, Кислуха Андрій «Формування стійкості рухових навичок спортсменів кікбоксерів», науковий керівник – к.п.н., доц. Лисенко Л.Л.

За cпеціалізацією «Фітнес та рекреація»

1. Гусак Євгенія «Оптимізація фізичного стану старшокласників у процесі індивідуальних оздоровчо-тренувальних занять», науковий керівник – к.п.н., доц. Жлобо Т.М.

До фінального туру ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт потрапили роботи Зуба О., Кислухи А. і Гусак Є.
Студенти факультету фізичного виховання Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка Андрій Кислуха і Євгенія Гусак відстоювали честь нашого університету на базі Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту.

2018 1

Зі спеціалізації «Спорт» грамотою «За креативність у виборі теми» було відзначено Андрія Кислуху. Зі спеціалізації «Фітнес та рекреація» грамотою «За оригінальність ідеї» нагороджена студентка Євгенія Гусак.

2018 2

2018 3

2018 4

19-20 лютого 2015 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Фізичного виховання та спорту».
Студентка факультету фізичного виховання Національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка Маркова Анастасія була нагороджена дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу «Педагогічна технологія розвитку рухової координації дітей старшого дошкільного віку засобами хореографії», науковий керівник к.п.н., доц. Людмила Лисенко, науковий консультант к.п.н., доц. Микола Огієнко.

2015 1

Маркова Анастасія з головною суддею конкурсу студентських наукових робіт доктором наук з фізичного виховання та спорту, проф. Круцевич Т.Ю.

Новини та події факультету фізичного виховання