Чернігівська археологічна експедиція, за участі студентів та викладачів НН Інституту історії ЧНПУ, розпочала свою роботу

26 червня 2017 року розпочалися чергові науково-дослідні роботи Чернігівської археологічної експедиції Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка на території стародавнього Дитинця. Мета: дослідження залишків давньої забудови міста.

Роботи проходять на виконання «Обласної цільової програми археологічних досліджень у Чернігівській області на 2013–2020 рр.», за сприяння Національного архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній». Замовник досліджень: Чернігівський обласний історичний музей імені В.В.Тарновського.

У роботах на Валу беруть участь наукові співробітники заповідника і студенти Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка. Керівник: кандидат історичних наук, доцент Чернігівського національного педуніверситету Олена Черненко.

Фото Павла Солодовника.