Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців!

З 31 травня по 04 червня 2017 року в історичному грецькому місті Афіни відбувся світовий чемпіонат з кікбоксингу.

У складі учасників змагання Україну представляли  наші студенти Дмитро Безбородько - 14 група психолого-педагогічного факультету ЧНПУ, спеціальність «соціологія» та Сергій Кужельний студент ІV курсу факультету фізичного виховання.

Студенти та викладачі психолого-педагогічного факультету вітають наших переможців Безбородька Дмитра із зайнятим першим місцем та Сергія Кужельного – із зайнятим третім місцем у змаганні.

Бажаємо нашим чемпіонам успішно скласти літню сесію, а також подальших спортивних успіхів і досягнень.

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.
  • Коментарі не знайдено

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.