Вибори студентського деканату технологічного факультету

Вибори студентського деканату технологічного факультету

Серед студентів технологічного факультету відбулося таємне голосування щодо виборів до студентського деканату.

У цей самий день було підбито підсумки і отримані наступні результати:
• головою студентського деканату було обрано Юлію Тищенко
• першим заступником студентського декана - Максима Литовченко.
• заступником декана з культурно-масової роботи - Анжелу Мекшун та Маргариту Лазаренко.
• заступником студентського декана з суспільно-корисної роботи та технічних питань - Дмитра Турка.
• секретарем студентського деканату -  Вікторія Петриченко
• заступником студентського декана з медичних та спортивних питань - Павло Ситник.
• художнім редактором студентського деканату- Даніїла Соколова.

Новий студентський деканат зібрався одразу після оголошення результатів. Екс-студдеканат з радістю ознайомив з усіма особливостями функціонування цього важливого органу у житті факультету, провів інструктаж та поділилися своїми враженнями, досягненнями, побажали успіхів, творчості та незгасаючих бажань працювати.

Даніїл Соколов

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.
  • Коментарі не знайдено

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.