КВЕСТ

Залиште оцінку
(1 голос)
КВЕСТ

Для студентів технологічного факультету було проведено інтелектуально-спортивну гру "КВЕСТ". Серед учасників були студенти, викладачі, випускники минулих років та гості.

Усі бажаючі, яких було не мало, поділилися на команди по три людини в кожній, прослухавши правила, прийнялися за гру. Інша частина студентів, які не виявила бажання бігати, взялася за приготування бутербродів, овочів та просто спілкувалась між собою.

Після закінчення гри було оголошено переможців і видано приз - смачнющий торт. Студенти прийнялися за приготування супу, інші смажили сосиски на вогнищі.

Усі втомлені та щасливі прийнялися їсти, з'їли все що було.

Залишок вечора студенти та викладачі спілкувалися, грали у волейбол, сиділи біля вогнища з гітарою.

Всі почали розходися вже коли сутеніло. Що ще раз підкреслює сплаченість та дружбу студентів технологічного факультету, бо ми є одна велика родина.

 

Даніїл Соколов

 

Залиште ваші коментарі

0
с правилами та умовами.
  • Коментарі не знайдено

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.