Захід до Дня Європи за участі студентів та викладачів Інституту історії

Захід до Дня Європи за участі студентів та викладачів Інституту історії

Студентський та викладацький склад Інституту історії взяв активну участь у заході, приуроченому Дню Європи. Співорганізаторами такої зустрічі виступили виступили викладачі Інституту - Марина Костянтинівна Кеда, Алла Василівна Ващенко, Тетяна Валеріївна Соломенна та спеціаліст міжнародного відділу ЧНПУ - Наталія Зайцева, за що їм подяка від численних учасників.

До участі були запрошені учні чернігівських шкіл, вони мали представити одну з країн Євросоюзу та взяти участь у Брейн-ринзі на тему "Європа".

Школярі продемонстрували неабияку кмітливість та винахідливість в обговоренні та були задоволенні доволі цікавими питаннями від організаторів.

Маємо надію, що такі заходи стануть щорічними та традиційними в нашому місті!

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.