Презентація еколого-психологічних проектів

Презентація еколого-психологічних проектів

Студенти психолого-педагогічного факультету не стоять на місці! Настав довгоочікуваний момент презентації еколого-психологічних проектів!

Ще 26 січня 2017 року кожна група презентувала свої оригінальні проекти, які були розглянуті членами журі.

Цей конкурс був організований до днів пам’яті видатного українського екопсихолога Василя Олексійовича Скребця.

25 квітня на загал було представлено виконані проекти. Порадувало те, що для їх реалізації деякі групи об’єдналися. Вже зараз кожен може побачити плоди праці наших студентів, а саме: гарні картини, які прикрашають 1й та 2й поверхи психолого-педагогічного факультету; дитячі малюнки, що демонструють їх екологічний погляд на світ. Зовсім скоро розквітнуть квіти, які посадили студенти на клумбах. Ну і, звичайно, - прикрашені аудиторії. Очікуємо також  встановлення лавок біля факультету.

Проте студенти не тільки займались творчою роботою, але й провели наукове дослідження, результати якого показали, що на нашому факультеті панує позитивний психоемоційний клімат.

Тож можна сказати, що викладачі та студенти працюють для того, щоб наш факультет був краще і роблять все, щоб ми були однією великою родиною!

Голова студпарламенту факультету Анастасія Буренок