І «Самовидець» філологам до снаги

І «Самовидець» філологам до снаги

Нещодавно Віра Курико, студентка філологічного факультету ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, увійшла до короткого списку конкурсу художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець». Нагородження відбулося 25 березня у київській книгарні «Є», де стало відомо, що Віра посіла 9-те місце.

Це вже 5-ий конкурс художнього репортажу, організований видавництвом «Темпора». Конкурс носить ім’я Майка Йогансена, українського поета та прозаїка, який і започаткував цей жанр в Україні в 20-х роках ХХ століття. За підсумками попередніх конкурсів вийшли друком 4 альманахи репортажів «VENI, VIDI, SCRIPSI»: «Світ у масштабі українського репортажу», «Де, як і чому працюють українці», «Історія наживо» та «Війна. Життя de facto».

Тема цьогорічного конкурсу – «Чому я ніколи звідси не поїду». До списку фіналістів увійшли також Анастасія Дзюбак, Катерина Зінов’єва, Дмитро Пальчиков, Роман Повзик, Володимир Сенатовський, Павло Стех, Ярослава Тимощук, Олег Фея та Надія Швадчак (у алфавітному порядку).

Переможці отримали грошові винагороди,зокрема І місце – 10 000 грн і можливість надрукуватися у видавництві «Темпора». Крім того, кожен з фіналістів отримав набір книжок уже згаданого видавництва. Десятка репортажів увійде до альманаху «Veni, Vidi, Scripsi». Книгу надрукують восени. Щиро бажаємо успіху і наснаги!