Змагання з фізичної культури і спорту серед учнів ЗНЗ

Змагання з фізичної культури і спорту серед учнів ЗНЗ

На базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка відбулися змагання з фізичної культури і спорту серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Чернігівської області.

Учні 11 класів змагались з баскетболу, гімнастики, волейболу, футболу, легкої атлетики та туризму. Всі учасники намагалися зайняти якомога вище місце в кожному виді змагань, адже переможець та призери визначалися по найменшій сумі місць у всіх видах.

Впевнену перемогу здобули учні ЗНЗ №19 м.Чернігова Мильто Владислав та Пушкар Ольга.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами Відділення НОК України в Чернігівській області.

За матеріалами сайта Чернігівського обласного відділення
Національного олімпійського комітету України

Чернігівське обласне відділення