Міжвузівська студентська науково-практична конференція «ТРАДИЦІЇ ТА СУЧАСНІСТЬ МУЗИЧНО–ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ»

Організаційний комітет запрошує до участі в конференції аспірантів, магістрантів та студентів гуманітарного профілю освіти вищих навчальних закладів, яка відбудеться  4 квітня 2017 року  у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка на кафедрі музичного мистецтва.

Мета конференції – обмін поглядами, думками щодо проблем і тенденцій розвитку та удосконалення музично-педагогічної освіти й мистецтва.

Основні тематичні напрямки роботи конференції:

• Художньо-педагогічний потенціал музичного мистецтва;

• Стан і перспективи розвитку мистецької педагогіки;

• Інноваційні підходи до викладання (навчання) музичних дисциплін;

• Мистецтвознавство: минуле, сучасність, перспективи.

Робоча мова конференції – українська, російська.

Регламент роботи конференції:

Доповідь на пленарному засіданні – до 10 хвилин.

Доповідь на секційному засіданні – до 7 хвилин.

На обговорення доповіді – до 3 хвилин.

Для участі у конференції до 24 березня 2017 р. на електронну адресу   необхідно надіслати заявку на участь. У темі вказати : «Конференція, ПІБ».

У заявці необхідно вказати:

• прізвище, ім’я, по-батькові учасника (без скорочень), контактний телефон, е-mail;

• місце навчання (факультет, курс);

• прізвище, ім’я, по-батькові, науковий ступень та вчене звання наукового керівника (без скорочень);

• назву доповіді;

• чи використовуватимуться аудіо- та відеоматеріали (всі допоміжні аудіо- та відеоматеріали мають бути записані на окремий носій (флеш-накопичувач) у форматі MP3 для аудіо- та AVI для відеофайлів).

Організаційний внесок 100 гривень.  З питань переказу коштів звертатися за тел. +38 (093)1831740 Солдатенко Олександр Ігорович.

Витрати на проїзд, проживання та харчування забезпечується учасниками самостійно.

Інформацію про конференцію можна отримати на сайті ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка: http://www.chnpu.edu.ua/

Контактні телефони:  +38 (066)9745554; +38 (063)9243662 – координатор Грицун Юлія Миколаївна канд. мистецтв., доцент кафедри мистецьких дисциплін; (0462) 637-013 – кафедра мистецьких дисциплін

Конференція відбудеться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка 53, кафедра мистецьких дисциплін.

За результатами конференції буде видана збірка науково-методичних статей.

Вимоги до оформлення статей та інформацію щодо конференції можна завантажити за посиланням.

Оргкомітет міжвузівської науково-практичної конференції