8 березня на технологічному факультеті

8 березня на технологічному факультеті

На технологічному факультеті ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка  пройшло святкування 8 березня.

У холі університету проходила святкова концертна програма, організована студентським самоврядуванням. Веселими піснями нас розважали Ольга Летушко,  Олександр  Сьомченко та Дмитро Турок.

З нагоди Міжнародного жіночого дня на факультеты проходив фотоконкурс «Дівчина-весна», де дівчата готували тематичні фото в 10 номінаціях. Протягом тижня студенти голосували і за результатами голосування учасниць конкурсу було нагороджено приємними подарунками: весняними блокнотами, фоторамками та грамотами. Також всі дівчата і жінки нашого факультету в подарунок від чоловіків отримали невеличкі подаруночки: цукерки та повітряні кульки.

Така святкова і весняна атмосфера панувала у нашому університеті до кінця робочого дня.