Науково-методичний семінар «Диференціальні рівняння та суміжні питання»

Науково-методичний семінар «Диференціальні рівняння та суміжні питання»

У п’ятницю, 10 лютого 2017 року, о 14.30 годині в аудиторії 313 головного корпусу ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка відбудеться науково-методичний семінар за участю представників кафедри вищої математики та МНФМД (ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка) та відділу нелінійного аналізу (Інституту математики НАН України) - «Диференціальні рівняння та суміжні питання».

У ході семінару відбудеться доповідь «Еліптичні задачі з крайовими операторами довільних порядків у просторах Хермандера»(ІІ частина). Доповідач: Мурач О.О., д.ф-м.н., провідний науковий співробітник відділу нелінійного аналізу Інституту математики НАНУ.

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.