«EX LIBRIS» запрошує на партію у шахи

«EX LIBRIS» запрошує на партію у шахи

Шановні пані та панове! Поспішайте стати свідками дивної театральної шахової партії у виставі "Шістдесят кавових зерен і одна струна".

22 грудня о 16.00 в актовій залі ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка студентський театр розіграє партію між двома геніями, яку вони ніколи не грали у реальному житті. Людвіг ван Бетховен і Ніколо Паганіні: такі різні у музиці, любові, житті, зустрінуться лише на сцені. Хто мав коханих, а хто – лише коханок? Холодний Відень чи теплий Рим? Хто переможець, а хто переможений? Дивіться і вирішуйте самі під супровід вічно прекрасної музики.

Молоді актори будуть вдячні за підтримку творчості благодійними внесками.

Інвестуючи у театр, ви підтримуєте волонтерство: гроші підуть на гастролі студентів навчально-реабілітаційними центрами міста Чернігова для молоді з інвалідністю.

Чекаємо на зустріч! Студентський соціальний театр "ЕX LIBRIS".

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.