Філологічний зібрав небайдужих

Філологічний зібрав небайдужих

15 грудня студенти філологічного факультету провели благодійний захід на підтримку Чернігівського центру соціально-психологічної допомоги для дітей-сиріт. О 16 годині зала була заповнена людьми, яким небайдужа доля дітей. Присутні могли насолодитися не тільки смаколиками, власноруч приготованими студентами, а й святковим дійством, за вічним сюжетом протистояння Добра і Зла, крім того було багато творчих виступів, конкурсів і жартів про студентське життя.

Також учасникам заходу було запропоновано долучитися до акції, зробивши світлини на фоні хештегів під назвою «Зігріємо Зиму».

Дякуємо всім, хто взяв участь у благодійному дійстві, адже спільними зусиллями ми змогли зібрати 2400 гривень.

Нагадаємо, що акція триватиме до 27-го грудня, і відтепер, маємо мрію, кожного року бажаючі зможуть долучитися та допомогти «зігріти зиму» дітям-сиротам.

За детальною інформацією звертайтеся до групи ВКонтакті «Зігріємо зиму»  https://vk.com/public133858747