Шановні учні загальноосвітніх шкіл!

Шановні учні загальноосвітніх шкіл!

21 грудня 2016 року о 14.00 згідно започаткованої традиції на хіміко-біологічному факультеті ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка відбудеться хімічна вікторина «Крок до наукового відкриття у хімічній науці».

Запрошуємо команди (3-5 учнів 8-11 класів) для участі. Участь команди необхідно підтвердити повідомленням на електронну адресу: до 19.12.2016.

Вікторина буде проведена у три етапи: бліцопитування, відео-тур та теоретичний тур. При проведенні бліцопитування командам буде запропоновано ряд запитань, на обговорення яких відводиться по одній хвилині. Відео-тур включатиме у себе відеоролики, на яких будуть представлені хімічні процеси та явища. Конкурсантам необхідно визначити тип процесу чи явища і скласти рівняння хімічного перетворення. У третьому теоретичному турі буде запропоновано комплексне запитання, команди учасників шукатимуть обґрунтовані відповіді протягом визначеного часу.

З прикладами запитань 2015 року можна ознайомитися за наступним посиланням завантажити.

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.