Брейн-ринг з правознавства

Активну участь у брейн-рингу брали дві команди Інституту історії: «Статус-кво» першого курсу (11 гр.) та «10-й легіон» другого курсу (21 гр.).

Як на кожному солідному конкурсі знання учасників брейн-рингу оцінювало компетентне журі: О.П.Віхров - д.ю.н., проф., зав. кафедри  правових дисциплін, А.М.Лазаренко - к.ю.н., доц. кафедри  правових дисциплін, Г.С.Доманова - к.і.н., доц. кафедри всесвітньої історії, Г.П.Притула - ст. викладач кафедри  правових дисциплін.Ведучою брейн-рингу була О.П.Грищенко - ст. викладач кафедри правових дисциплін.

Перемогу й сертифікати здобула команда «10-й легіон». Усі учасники брейн-рингу були нагороджені дипломами.

Брейн-ринг з правознавства

У ННІ історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського 9 грудня 2016 року відбувся брейн-ринг з правознавства, який було присвячено тижню права. Активну участь у брейн-рингу приймали дві команди: перша команда «Статус-кво» першого курсу (11 гр.) НН Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського та друга команда «10-й легіон» другого курсу (21 гр.) НН Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського. Як на кожному солідному конкурсі знання учасників брейн-рингу оцінювало компетентне журі: Віхров О.П., д.ю.н., проф., зав. кафедри  правових дисциплін, Лазаренко А.М., к.ю.н., доц. кафедри  правових дисциплін, Доманова Г.С., к.і.н., доц. кафедри всесвітньої історії, Притула Г.П., ст. викладач кафедри  правових дисциплін. Ведучою брейн-рингу була Грищенко О.П., ст. викладач кафедри правових дисциплін. Перемогу отримала друга команда «10-й легіон» другого курсу (21 гр.) НН Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського. Команди брейн-рингу були нагороджені дипломами, а переможці ще й сертифікатами.