Запрошення на презентацію хрестоматії з екологічної психології

Запрошення на презентацію хрестоматії з екологічної психології

10.11.2016 на базі психолого-педагогічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка відбудеться презентація колективної праці кафедри екологічної психології та психічного здоров’я «Екологічна психологія. Хрестоматія».

Книга присвячена пам’яті фундатора вітчизняної екологічної психології, доктору психологічних наук, професору, завідувачеві кафедри екологічної психології та психічного здоров’я (2007-2016 рр.) – Василю Олексійовичу Скребцю.

Екологічна психологія – це, насамперед, переживання дійсності, впливи довкілля і ставлення до життєвого середовища не тільки техногенного чи природного, а й соціального, культурного, антропогенного. Це є зацікавлене відтворення людською психікою особистих відчуттів, уявлень, пам’яті, осмислень, перспектив життя за умов кризовості сучасної цивілізації.

Під час проведення заходу планується обговорення цих та ряду інших актуальних для сьогодення проблем, а також інтерактивні дискусії, захисти екологічних проектів, презентації студентських напрацювань у контексті екопсихологічної тематики.

Початок роботи о 10.00 за адресою вул. Шевченка, 30А, аудитиорія 216 психолого-педагогічного факультету.

Запрошуємо усіх бажаючих!