Дискримінація: що варто знати

Дискримінація: що варто знати

2 листопада до філологічного факультету завітали представники громадської організації «Громадське телебачення: Чернігів» з відкритою лекцією на тему: «Дискримінація в Україні: причини і наслідки».

У рамках інформаційної компанії «Дискримінація обмежує. Протидії» студентам другого і четвертого курсів філологічного факультету ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка розказали про різні види дискримінації, що зараз існують у сучасному українському суспільстві, показали шляхи її виникнення, основним з яких залишається стереотипне мислення. Студенти жваво обговорювали приклади дискримінації з власного життя і своїх близьких, ознайомилися з нормативно-правовою базою і з подивом дізналися, що шляхів захисту від будь-якого виду дискримінації достатньо, але мало кому про це відомо. Розуміючи, що озброєний, отже захищений, актив філологічного факультету вирішив провести низку круглих столів для більш детального ознайомлення з шляхами протидії дискримінації в суспільстві.

Фото з архіву Насті Улюшевої