ІІ учнівська природнича конференція

ІІ учнівська природнича конференція

27 жовтня 2016 року на базі хіміко-біологічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету була проведена ІІ учнівська природнича конференція. У ній взяли участь учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів області.

Основною метою зустрічі було залучення учнів та вчителів біології, хімії, географії до науково-дослідної роботи у природничій галузі з метою стимулювання пізнавальної й творчої активності учнів, створення умов для всебічного розвитку інтелектуально обдарованих дітей,  обговорення планів щодо подальшої співпраці, а також обмін досвідом роботи.

Школярі представили результати власних наукових досліджень та виступили з інформативними доповідями. По завершенню конференції учні отримали дипломи учасників та сертифікати на консультації з дисциплін природничого циклу  провідними викладачами факультету.