Третя Чернігівська обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді

Третя Чернігівська обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді

20 жовтня на базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка розпочала роботу традиційна Третя Чернігівська обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді.

До участі долучилися учні 9 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області, учителі загальноосвітніх шкіл, керівники гуртків, які займаються науково-дослідницькою діяльністю.

Пленарне засідання відбулося у приміщенні Чернігівського обласного художнього музею ім.Григорія Галагана. Цьогорічний захід присвячений 150-річчю від дня народження М.С.Грушевського.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися: директор Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського Олександр Борисович Коваленко, директор ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді» Наталія Петрівна Лещенко та заступник директора ПНЗ «Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій» Світлана Григорівна Ушак.

Заслухавши доповідь кандидата історичних наук, професора О.Б.Коваленка «М.С.Грушевський і розвиток історико-краєзнавчого руху на Чернігівщині», молоді науковці розпочали роботу у секціях.