Педагогічні настанови студентам на практику

Педагогічні настанови студентам на практику

Керівник педагогічної практики студентів 4 курсу Навчально-наукового інституту історії старший викладач Т.М.Тимошенко 16 вересня 2016 року провела настановчу конференцію з педагогічної практики. Завідувач кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін професор А.М.Боровик закликав до серйозного й відповідального ставлення студентів до педагогічної роботи.

Сама ж педагогічна практика студентів 4 курсу розпочнеться 19 вересня та триватиме до 16 жовтня. Протягом цього часу студенти-практиканти мають проводити уроки історії у 6-9 класах.

Таким чином, вони мають спланувати і реалізувати навчально-виховну (проведення уроків, проведення виховних заходів, зокрема класних годин і профорієнтаційного спрямування, відвідування уроків гуманітарного циклу в класі, до якого прикріплюється студент, а також аналіз проведених уроків іншими студентами-практикантами) і методичну (виготовлення дидактичних матеріалів, наочних посібників, ознайомлення з класним журналом, вивчення методичної літератури, учать у батьківських зборах і засіданнях методичних об’єднань школи) роботу, орієнтуючись на календарний план шкільного вчителя історії та класного керівника.

За результатами проходження педагогічної практики кожен студент має належним чином оформити і подати методистам звітні документи (щоденник з педпрактики, психолого-педагогічну характеристику учня як члена колективу, характеристику педагогічної роботи студента-практиканта, конспекти уроків історії та виховних заходів, а також дидактичні посібники) для отримання заліку.

Тож, у добру й цікаву Путь, майбутні колеги!