V Всеукраїнська студентська археологічна конференція «Археологічні дослідження в Україні: здобутки та перспективи»

16-19 травня 2016 року студенти Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського Олександр Шугалій, Ігор Карась, Юлія Бовда та Павло Кириченко взяли участь у роботі V Всеукраїнської студентської археологічної конференції «Археологічні дослідження в Україні: здобутки та перспективи», яка відбулася на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Археологічна конференція традиційно зібрала молодих дослідників з усієї України. Окрім делегації з Чернігова, до університету завітали також студенти Житомира, Харкова, Одеси, Чернівців.

Працювали три секції:

• Історіографії та методики археологічних досліджень;
  • Актуальних проблем археології первісного суспільства;
  • Давньоруської та пізньосередньовічної археології.

Було організовано екскурсію в музей університету та екскурсію містом.

Студенти-чернігівці представили доповіді, присвячені дослідженням середньовічних пам’яток Чернігово-Сіверщини. Всі учасники конференції отримали сертифікати.

Цікаві доповіді, жваві дискусії, нові знайомства – саме такі спогади залишить археологічна конференція в пам’яті її учасників. Подібні заходи є надзвичайно важливими, адже науковий форум, що зібрав молодих археологів – гарний стартовий майданчик для їх професійного зростання.

Детальнішу інформацію про захід можна знайти на сайті газети Камянець-Подільського національного університету «Студентський Мередіан» (http://meridian.kpnu.edu.ua/2016/05/19/arheolohichni-doslidzhennya-v-ukrajini-zdobutky-i-perspektyvy/).