Тиждень фізико-математичного факультету

Тиждень фізико-математичного факультету

Як завжди навесні, 11 квітня стартував «Тиждень фізико-математичного факультету». Програма була насичена різними цікавими заходами та конкурсами.

Найрозумніші та найматематичніші студенти першого курсу взяли участь у традиційному щорічному «Математичному турнірі». Кмітливі, креативні та веселі студенти 17 групи спеціальності «Інформатика» вибороли перехідний символ мудрості – сову!

Хто розумніший – чоловіки чи жінки? Тисячі років людство шукає відповідь на це філософське питання. Цього тижня ми теж намагалися визначити це за допомогою інтелектуальної математичної гри-конкурсу «Хто зверху?». Перемогу святкувала команда хлопців. Але дівчата не впали в розпач. І впевнені в тому, що наступного разу вони доведуть, що вони – не тільки найчарівніша половина людства, але й найрозумніша.

Середина тижня відзначилась одразу двома подіями. Студентська команда FIZMAT CREW відстояла честь факультету у двобої зі студентами філологічного факультету у грі «Педагогічна вітальня». Ми пишаємося нашими майбутніми педагогами!

Одночасно з цим свої інтелектуальні можливості випробовували збірні команди викладачів та студентів у грі «Брейн-ринг». Перемогу виборола команда студентів на чолі із професором Юрієм Васильовичем Горошком. Студенти ще раз довели, що наш факультет по праву носить звання одного з найінтелектуальніших факультетів університету!

Естафету заходів підхопив наступний - English Day, у рамках якого відбулося чергове засідання English Speaking Club та відкриття English BookCrossing Zone (зони вільного книгообміну англомовної літератури).

Яскравою крапкою у тижні факультету став «День інтелектуальних ігор». Всі бажаючі могли спробувати свої можливості у розв’язуванні судоку, складанні головоломок, пазлів, тощо. Неабиякий інтерес викликав майстер-клас із гри у швидкі шахи з міжнародним майстром Олександром Борисовичем Сущовим.

Цьогорічний тиждень факультету продовжив прекрасну традицію проводити час цікаво і з користю у спілкуванні зі своїми одногрупниками, однокурсниками, однодумцями та викладачами.