Гостьова лекція для спеціальності 015.39 – Професійна освіта (Цифрові технології)

Гостьова лекція для спеціальності  015.39 – Професійна освіта (Цифрові технології)

Для розширення компетентності студентів навчально-наукового інституту професійної освіти та технологій спеціальності 015.39 – Професійна освіта (Цифрові технології) було проведено гостьову лекцію на тему: «Функціонування відеокарти і налаштування роботи графічного процесора» у межах вивчення курсу «Вступ до комп’ютерних наук». Проводив заняття фахівець з розробки платформ інженерної графіки та ігрових рушіїв Дмитро Борисов. Лекція була насичена розгляду апаратної і програмної складових графічних карт. Приділено увагу архітектурі GPU та функцій спецядер. Надано порад студентам, від працівника галузі інформаційних технологій, про подальше працевлаштування та отримання фахового досвіду.