Профорієнтація у Сновському вищому професійному училищі лісового господарства

Профорієнтація у Сновському вищому професійному училищі лісового господарства

У рамках профорієнтаційної роботи Навчально-наукового інституту професійної освіти та технологій Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка 20 березня 2024 року завідувач кафедри лісового господарства та агротехнологій Григорій Миколайович Мачульський провів онлайн зустріч з випускниками Сновського вищого професійного училища лісового господарства. У ході спілкування з випускниками Григорій Миколайович розповів про основні умови вступу до Університету, переваги навчання у НУЧК, спеціальності, за якими готують фахівців, престижність майбутньої професії, та працевлаштування після закінчення ЗВО, про можливості розкриття своїх здібностей в інституті – у науковій чи громадській роботі, спорті чи культурно-масовому житті. Випускники із цікавістю слухали, задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді.