Участь в міжнародній науково-практичній конференції

Участь в міжнародній науково-практичній конференції

13-14 березня 2024 р. кафедра хімії, технологій та фармації взяла активну участь в міжнародній науково-практичній конференції XVII Менделєєвські читання, присвячену 110-річчю Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Під час конференції, в якій НУЧК мені Т.Г. Шевченка виступив співорганізатором, обговорювалися важливі питання підготовки вчителів хімії освітніх рівнів бакалавр та магістр. Жваву дискусію викликав виступ доктора педагогічних наук, професора О.Г. Ярошенко, яка розповіла про перспективи дуальної освіти в Україні. На другій день конференції учасники обговорили Проект професійного стандарту вчителя та Проект професійного стандарту викладача, запропоновані МОН України, та напрацювали спільні пропозиції. В обговоренні Проектів взяла участь завідувачка кафедри хімії, технологій та фармації, професорка Ірина Курмакова.