Робоча зустріч зі стейкхолдерами

Робоча зустріч зі стейкхолдерами

На минулому тижні у Інституті агроекології і природокористування НААН відбулася робоча зустріч професора кафедри екології, географії та природокористування Олександра Лукаша зі стейкхолдерами. Під час жвавої дискусії учасники зустрічі обговорили зміст компонентів освітніх програм біологія та біохімія (спеціальність 091 біологія та біохімія) третього рівня вищої освіти (доктор філософії), другого та першого рівнів вищої освіти та освітньо-професійних програм: екологія (спеціальність 101 екологія) другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівнів вищої освіти. Науковці дали слушні рекомендації щодо упровадження у зміст навчальних програм вибіркових дисциплін новітніх досягнень вітчизняної та зарубіжної науки.