ОБГОВОРЮЄМО ПІДРУЧНИК З ХІМІЇ

ОБГОВОРЮЄМО ПІДРУЧНИК З ХІМІЇ

Професор Ірина Курмакова, доценти Павло Самойленко, Олена Бондар, які задіяні в реалізації освітньої програми Середня освіта (Хімія), 15 лютого 2024 р. взяли участь у вебінарі «Підручник, який надихає семикласників і допомагає пізнавати хімію у Новій українській школі».  Спікеркою вебінара, в якому взяло участь більше двохсот учасників з різних регіонів України, була Ольга Ярошенко, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, академік Національної академії педагогічних наук України, авторка кількох поколінь підручників з хімії, співавторка підручника інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» для 5 і 6 класів НУШ). Від кафедри хімії, технологій та фармації висловлюємо подяку організаторам семінару за корисне спілкування і важливу інформацію, яка беззаперечно буде використана при підготовці сучасних вчителів хімії.