«Ми живемо, щоб залишити слід...»

«Ми живемо, щоб залишити слід...»

31 березня 2016 року о 14:00 у виставковому залі Арт-клубу (Обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв), за адресою м.Чернігів, вул.Шевченка, 9, відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів і викладачів технологічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, присвячена 100-річчю Чернігівського учительського інституту: «Ми живемо, щоб залишити слід: дім чи стежинку, дерево чи слово…».

При формуванні експозиції виставки акцент був зроблений на демонстрування творчих досягнень студентів за роки навчання в університеті, міні-виставки творчих робіт окремих студентів та викладачів технологічного факультету.

До уваги глядачів було представлено яскраві, цікаві та різноманітні роботи у таких видах мистецтва, як художній розпис, вишивка стрічками, художня вишивка, штучні квіти з текстильних матеріалів, вишивка та плетіння бісером, килимкова техніка, тістопластика, художнє різьблення по деревині, розпис по бересті, прорізне різьблення, живопис та інші.

У виставковій експозиції представлено близько 200 різноманітних робіт.

Мета організації та проведення виставки – популяризація декоративно-прикладного мистецтва, знайомство з творчістю молодих майстрів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.