Зустріч з Г.О.Кузнєцовим

Зустріч з Г.О.Кузнєцовим

23 березня в приміщенні Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського відбулася зустріч студентів з відомим чернігівським краєзнавцем, археологом, письменником і, взагалі, чудовою людиною - Герардом Олексійовичем Кузнєцовим.

У свої 90 років Герард Олексійович завітав до Інституту, щоб познайомитися з молодим поколінням істориків, передати свій досвід та обговорити аспекти створення міського краєзнавчого клубу "Некрополь". Планується, що цей клуб візьме на себе обов'язки дослідження та збирання інформації про стародавні некрополі, цвинтарі та окремі поховання м.Чернігів.

Студенти з захопленням слухали історії про дослідження Г.О.Кузнєцовим Сіверського монастиря та фамільного склепу Полуботків на території Єлецького. По завершенню, всі присутні висловили бажання сприяти створенню подібного клубу на базі нашого Інституту.

Чекаємо нових відкриттів!

Ервін Міден