9 грудня 2022 р. на базі Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка спільно з Чернігівським відділенням МАН відбулася VII природнича конференція учнівської молоді «Формування науково-дослідницьких навичок шляхом створення освітньо-розвивального середовища та інтенсивного інтелектуального спілкування». У конференції брали участь 15 членів МАН та 7 слухачів з Чернігова, Прилук та Корюківського ліцею.

Конференцію традиційно відкрив президент «Чернігівської Малої академії наук учнівської молоді» Володимир Дятлов – доктор історичних наук, професор, перший проректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Учасників конференції також привітали Олександр Третяк, декан природничо-математичного факультету, Ольга Мехед, Ірина Курмакова, Юрій Карпенко – завідувачі кафедр факультету.

В ході конференції учні презентували дослідження природничого спрямування та отримали поради від провідних науковців НУЧК, щодо подальшого проведення досліджень. Активна робота з талановитою учнівською молоддю — запорука майбутнього розвитку природничо-математичного факультету і НУЧК.

photo 5240257940101906934 w

photo 5240257940101906935 w