«Подорож країною Здоров’я»

«Подорож країною Здоров’я»

День кафедри біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту на тижні факультету фізичного виховання проводився у вигляді гри-марафону «Подорож країною Здоров’я». Гра проходила в активній формі у спортивному корпусі № 2.

У грі взяли участь студенти 1 курсу. Команда кожної групи представила свою назву і девіз, обрала капітана і отримала путівні листи. (фото 1)

11 група – «Папайї», 12 група – «Міньйони», 13 група – «Power Poops», 14 група – «Адреналін», і 15 група – «Чемпіони» вирушили у мандрівку країною Здоров’я за тематичними станціями.
Станція 1. «Основи медичних знань». (фото 2)

На цій станції студенти брали участь у медичній вікторині. Їм були запропоновані як питання, пов’язані з навчальним процесом, так і завдання на кмітливість.

Керували роботою станції викладач С.Ф.Кудін і доцент О.В.Савонова.

Станція 2. «Анатомія здоров’я» залучила студентів до здійснення профілактики порушень голосового апарату у майбутній професійній діяльності. За допомогою засобів театрального мистецтва (спеціальних дихальних, артикуляційних та звукоперетворювальних вправ) першокурсники навчились розвивати гучність і чіткість голосу, водночас зберігаючи голосові зв’язки від перенапруження. Гарний настрій і посмішки під час виконання вправ усім були забезпечені.

Керували роботою станції доцент Г.І.Жара і викладач Л.В.Катаєва (фото 3)

Станція 3. «Фізіологія рухової активності». (фото 4)

На даній станції студенти перевіряли та вдосконалювали свої знання і вміння щодо застосування методів спірометрії, динамометрії, вимірювання артеріального тиску та визначення частоти пульсу. За показниками дихальної, м’язової, серцево-судинної систем студенти оцінювали рівень їх розвитку, а також визначали фізичну тренованість організму.

Керували роботою станції доцент Г.Ю.Куртова і старший викладач Т.В.Міщенко.

Станція 4. «Основи правильного харчування» запропонувала обговорення проблем правильного харчування, значення харчування для здоров’я людини. Цікавим для першокурсників стало спростування найпоширеніших міфів і забобонів щодо неправильного харчування.

Керували роботою станції доцент О.С.Федорченко і доцент Н.В.Гайова. (фото 5)

Станція 5. «Основи здоров’я та екологія людини». (фото 6)

Проводилась інтелектуальна гра еколого-валеологічного спрямування «Цікаве про здоров’я». Студенти розмірковували над питаннями типу: «Поцілунок сприяє підвищенню імунітету?», «Сміх уповільнює старіння?», «Близнюки мають однакові відбитки пальців?» тощо. А також складали приказки про здоров’я із запропонованих словосполучень.

Керували роботою станції доцент Г.О.Усманова і старший викладач Т.Б.Кійко.

За результатами гри І місце здобули студенти 11 групи (фото 7), а серед студентів – Арсланова Каріна (12 гр.). (фото 8)

У номінаціях «Найрозумніший», «Найкмітливіший», «Найактивніший» призи (сертифікати на 5 додаткових балів з дисциплін кафедри) отримали студенти: Кабрель Артем (11 гр.), Арсланова Каріна (12 гр.), Єсипенко Артем (13 гр.), Молойко Євгеній (14 гр.), Склярук Сергій (15 гр.).

Крім того, студенти отримали солодкі заохочувальні призи.