З перемогою!

З перемогою!

17–18 березня 2016 року у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «гуманітарні науки» зі спеціальності «Історичні науки».

Наш університет представляв Павло Кириченко - студент 23 групи Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського (науковий керівник доцент кафедри історії України Л.В.Ясновська).

До захисту було допущено 27 студентських робіт з ВНЗ Вінниці, Києва, Глухова, Запоріжжя, Львова, Ізмаїла, Кіровограда, Кременчука, Мелітополя, Харкова, Ужгорода, Умані, Сум, Рівного, Маріуполя, Луцька, Одеси, Черкас, Дніпропетровська, Острога, Ніжина та Переяслава-Хмельницького.

Павло успішно захистив свою наукову роботу «Грошові скарби Чернігово-Сіверської землі Х-ХІІІ ст.», здобувши диплом І ступеня.

Вітаємо переможця! Бажаємо нових успіхів!