КОНКУРС ПЕДМАЙСТЕРНОСТІ-2016: «Юні Шерлоки» розв’язують найскладніші завдання

КОНКУРС ПЕДМАЙСТЕРНОСТІ-2016: «Юні Шерлоки» розв’язують найскладніші завдання

На конкурсі педагогічної майстерності студентів ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, що полягає у демонстрації студентами-учасниками класної години в ЗНЗ №2 у певному класі, визначають кращого студента обраної професії університету. Цього року нагода представляти Навчально-науковий інститут історії випала студентці 42 групи Ользі Дарді.

Класна година на тему: «Юні Шерлоки» була проведена Ольгою Дардою в 6 класі у формі інтелектуальної гри із пошуком відповідей на запитання трьома командами з учнів класу – «детективними агентствами», що змагалися між собою.

Захід розпочався із презентації кожного «агентства», їхньої назви та емблеми. Основною ж метою інтелектуальної гри був розвиток пізнавального інтересу учнів та їхнього логічного мислення за допомогою вибудовування логічних «ланцюжків».

Протягом усієї гри кожна команда-агентство мала можливість продемонструвати розум, швидкість, кмітливість і спритність.

Конкурси передбачали знання «професійної лексики» детективів, збирання доказів (через впізнання звуків), розвиток органів чуття (щоб вгадати 5 речовин у герметичних баночках), перевтілення в «образи злочинця» (казкових героїв), відгадування кримінального сюжету, зафіксованого у відео-ролику, встановлення місця злочину (шляхом зібрання пазлів) і навіть перевірку вміння дешифрувати лист!

Учні-«Шерлоки» були дуже активні, заінтриговані, проявляли цікавість й ініціативність, а також були переконливі у своїх висновках. Наприкінці заходу капітани трьох команд отримали дипломи.
Сподіваємося на перемогу нашої учасниці і бажаємо їй наснаги і подальших творчих успіхів!

Ірина ЧУГАЄВА