Лекція-бесіда "Постать Консепсьон Ареналь - фундаторки соціальної роботи в Іспанії"

Запрошуємо здобувачів Навчально-наукового інституту психології та соціальної роботи Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка та всіх бажаючих взяти участь у лекції-бесіді "Постать Консепсьон Ареналь - фундаторки соціальної роботи в Іспанії".

Консепсьон Ареналь (Concepcion Arenal) (1820–1893) – видатна іспанська громадська діячка, письменниця, просвітителька.
Творче надбання Консепсьон Ареналь – це історична передумова багатьох сучасних наукових теорій – пенітенціарної, соціологічної, соціально-педагогічної, теорії соціальної роботи, феміністичної і гендерної теорій та інших.

Іспанська письменниця-соціальний реформатор, вона завзято й наполегливо діяла за різними напрямами благочинної роботи.

Лекторка - докторка педагогічних наук, доцентка кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук Наталія Іванівна Зайченко.

Дата: 17 лютого 2022 р.
Час: 10.00-11.30
Місце: віртуальна аудиторія zoom

Реєстрація на лекцію-бесіду https://forms.gle/xi3TJxMPDJhcVi628

Покликання на zoom-подію буде надіслано зареєстрованим учасникам.