ВИЇЗНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД - МУЗЕЙ ПОПУЛЯРНОЇ НАУКИ І ТЕХНІКИ «ЕКСПЕРИМЕНТАНІУМ»

У четвертій декаді січня 2022 року студенти-юристи спеціальності 081 Право та здобувачі-правознавці Чернігівського кооперативного фахового коледжу під керівництвом доктора історичних наук, професора кафедри права, філософії та політології Іваненко Аліни Олексіївни відвідали Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум».

Студенти мали змогу побачити яскраві досліди «Кріо-лабораторії» – це шоу низьких температур! А саме, на власні очі побачили що таке -200°С!

Також дізналися, що таке миттєве замороження, скуштували кріо-страви, занурилися в рідкий азот, побачили велетенський азотний вибух. Загалом на власному досвіді дізналися, що низькі температури це може бути весело і цікаво.

Майбутні юристи отримали позитивні емоції та нові знання від такого продуктивного дозвілля.