ВИЇЗНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ «КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ»

28 січня 2022 року за сприяння адміністрації НУЧК імені Т.Г.Шевченка відбулося виїзне практичне заняття студентів-юристів спеціальності 081 Право на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

Майбутні юристи відвідали музей та лабораторії криміналістичних досліджень. Зокрема, у відділі досліджень матеріалів та речовин студенти побачили як проводиться експертизи асфальту та фальсифікату тютюнових виробів.

Результатами практичного заняття було підписанння Меморандуму про співпрацю між Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка та Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України. Підписання Меморандуму додасть імпульсу для спільної праці, а дружні, партнерські відносини допоможуть розвивати освітню програму 081 Право.