«Злочини» Олени Курило

«Злочини» Олени Курило

2 грудня о 14:00 відбувся науковий семінар із серї «Діалектологічні зустрічі» - Біля джерел української фонології: "злочинниця"-мовознавець Олена Курило. За сприяння Тетяни Хомич магістранти філологічного факультету не оминули цей захід.

Семінар розпочав директор Інституту української мови НАН України доктор філологічних наук Павло Гриценко. Він розказав про актуальність вивчення особистості та діяльності Олени Курило.

Тамара Льоннґрен повідомляла про «злочини», демонструвала листи, а також думки видатних лінгвістів щодо діяльності мовознавця. Професор завершила свою доповідь словами Олафа Брока:« Високо над моєю нікчемною особою лежать інтереси науки та наукової міжнародної співпраці, і я не можу допустити нічийого права втручатися в ці інтереси».

Слухачів цікавили запитання: «Чи відомі листи-відповіді О.Брока?», «У яких джерелах можна знайти листи О.Курило та чи надруковані вони?».

Магістранти дуже вдячні за надзвичайно цікавий семінар, адже, дізналися багато нової інформації.